trasy - Drewniane trasy i elewacje Menu

Tarasy drewniane

Deska trasowa

Taras od początku wiosny do późnej jesieni może stanowić przedłużenie domu, ale to nie tylko przestrzeń wypoczynku i relaksu, ale również miejsce do spotkań, imprez, zabaw dzieci, aktywności fizycznej, uprawy cudownych roślin. Często podczas budowy i aranżacji domu nie starcza nam czasu by się nim zająć. A warto, ponieważ jest to jego integralna część, której wygląd wpływa na wizerunek i standard posesji.

Drewniany taras można dobudować nawet jeśli pierwotnie nie było go w projekcie. Gdy mamy już wybrane miejsce pod taras musimy zastanowić się jaką funkcję będzie pełnić. Czy powinien być całkowicie zadaszony, czy potrzebna jest osłona przed wiatrem, słońcem, deszczem.

drewniane tarasy gliwice

Na kształt i ostateczną formę tarasu duży wpływ ma ogród, szczególnie taki o nierównej powierzchni, który może stać się inspiracją do stworzenia niepowtarzalnych, efektownych, tarasowych poziomów ogrodu. Stajemy się pomocni w poszukaniu rozwiązań, korzystając z sugestii wykwalifikowanego architekta. Każdy taras jest dla nas indywidualnym wyzwaniem, a oczekiwania klienta drogą do osiągnięcia wspólnego zadowolenia.

Warto zawczasu pomyśleć o oświetleniu czy roślinach. Do rozważenia są pergole, trejaże, balustrady oraz stanowiące element tarasu siedziska. W dalszej kolejności wybór mebli, tkanin czy donic. Więcej o projektowaniu tarasów.

Tarasy wykonujemy na:

  • starych istniejących płytkach
  • wylewce betonowej
  • trawie czy żwirze (istnieją dwie możliwości: wykopanie otworów i zalanie ich betonem, następnie powstaje na tym ruszt drewniany lub na stopach systemowych regulowanych).

Najbardziej popularne drewno na taras to: Bangkirai, Cumaru, Ipe, Massaranduba, Garappa, Tatajuba.

Posiadamy w sprzedaży wysokiej jakości deski kompozytowe WPC z gwarancją. Produkowane są w Unii Europejskiej.

Deska tarasowa jaką używamy jest najwyższej jakości. Działamy na terenie miast: Gliwice, Katowice, Śląsk