Ślask - Drewniane trasy i elewacje Menu

Elewacje drewniane

Deska elewacyjna

Co roku wzrasta popyt na elewacje drewniane. Montowane są jako wstawki miedzy oknami, części ścian czy całe budynki. Nasza firma specjalizuje się w montażu elewacji szczególnie z drzew egzotycznych.

Oferujemy kompleksowe usługi:

  • montaż elewacji drewnianych
  • dostawę/sprzedaż
  • impregnację
  • montaż konstrukcji
  • montaż ocieplenia i folii paroprzepuszczalnej

Elewacje Drewniane Katowice Gliwice

Posiadamy gotowe profile, ale oferujemy też nietypowe – strugane na zamówienie. Naszą specjalizacją są nietypowe budynki, niestandardowe rozmiary i rozwiązania, oferujemy systemy montażu od najlepszych dostawców w europie. Elewacje z drewna można montować tradycyjnie wkrętami ze stali nierdzewnej lub w systemie tzw. niewidocznym. Drewno na elewacji sprawia, że dom robi się ciepły, ekskluzywny, niesamowicie efektowny, a zarazem ekologiczny.

Drewno na zewnątrz daje nam nieograniczone możliwości projektowania. Nasze elewacje są wizytówką domu czy obiektu, jesteśmy zespołem który posiada wieloletnie doświadczenie, a nasza pasja jaką jest drewno sprawia, że inwestorzy cieszą się z efektu przez lata.

Deska elewacyjna, impregnaty, systemy montażu jak i sam montaż oferujemy na terenie całego kraju.  Wyślij nam projekt, zdjęcia, a my wycenimy ile będzie to kosztować i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie oraz drewno dla Ciebie.